Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na stronie naszej szkoły!

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W RZECZYCY DŁUGIEJ

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

 

KLASA

 

 

DZIEŃ TYGODNIA

 

 

FORMA ZAJĘĆ

 

 

CZAS ZAJĘĆ

 

 

OSOBA PROWADZĄCA

 

         

KLASA I

poniedziałek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

11.45 – 12.30

Elżbieta Szwedo

czwartek

Zajęcia rozwijające zainteresowania

11.45 – 12.30

Elżbieta Szwedo

KLASA II

środa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (wyznaczeni uczniowie)

12.40 – 13.25

Teresa Zawadzka

czwartek

Zajęcia rozwijające

11.45 – 12.30

Teresa Zawadzka

KLASA III

poniedziałek

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania

11.45 – 12.30

Beata Czajkowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (wyznaczeni uczniowie)

12.30 – 13.10

Beata Czajkowska

czwartek

Koło informatyczne

11.45 – 12.30

Urszula Urbańska

KLASA IV

poniedziałek

 

Koło języka polskiego

13.35 – 14.20

Renata Puzio

wtorek

 

Koło informatyczne

12.40 – 13.25

Urszula Urbańska

Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego
(zapisani uczniowie)

14.30 – 15.30

Aleksandra Pomykała

czwartek

Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego
(zapisani uczniowie)

15.00 – 16.00

Aleksandra Pomykała

KLASA V

 

wtorek

Koło matematyczne

12.40 – 13.25

Mariola Pawłowska

Koło języka polskiego

13.35 – 14.20

Małgorzata Lasota

Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego
(zapisani uczniowie)

14.30 – 15.30

Aleksandra Pomykała

środa

Koło historyczne

12.30 – 13.25

Agnieszka Miętus

czwartek

Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego
(zapisani uczniowie)

15.00 – 16.00

Aleksandra Pomykała

KLASA VI

poniedziałek

Koło języka polskiego

12.40 – 13.25

Małgorzata Lasota

wtorek

 

Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego
(zapisani uczniowie)

14.30 – 15.30

Aleksandra Pomykała

środa

Koło matematyczne

12.40 – 13.25

Mariola Pawłowska

czwartek

Zajęcia Szkolnego Klubu Sportowego
(zapisani uczniowie)

15.00 – 16.00

Aleksandra Pomykała

piątek

Koło biologiczne

12.40 – 13.25

Agnieszka Podolska-Szoja

 

 

KLASA VII

 

 

 

 

środa

Koło języka niemieckiego

7.10 – 7.40

Beata Lipiarz

Koło matematyczne

13.35 – 14.20

Jacek Bochniak

czwartek

Koło biologiczno-chemiczne

7.30 – 8.00

Agnieszka Podolska-Szoja

KLASA VIII

 

 

 

wtorek

Koło języka angielskiego

7.35 – 8.00

Agnieszka Taczańska

 

środa

 

Koło języka niemieckiego

7.10 – 7.40

Beata Lipiarz

czwartek

Koło biologiczno-chemiczne

7.30 – 8.00

Agnieszka Podolska-Szoja

Koło matematyczne

13.35 – 14.20

Mariola Pawłowska

 

piątek

Koło języka polskiego

13.35 – 14.20

Renata Puzio