Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na nowej stronie naszej szkoły!

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png
 Dzieci z naszego przedszkola obchodziły nietypowe święto – DZIEŃ KOTA. W grach i zabawach towarzyszyła nam pani Agnieszka Świątek z Publicznej Biblioteki w Rzeczycy Długiej. W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie opaski. Maluchy wysłuchały opowiadań o  kotkach, a później dowiedziały się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami i zapoznały się z kocimi obyczajami.  Nie mogło też zabraknąć rozmów o tych sympatycznych zwierzakach występujących w bajkach i wierszach dla dzieci. Przedszkolaki wykonały również prace plastyczną, a na koniec udały się na słodki poczęstunek.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image