Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy na nowej stronie naszej szkoły!

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Rzeczycy Długiej

godlo.png

W poniedziałek, 30 września, obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Święto to stwarza okazję do wyrażenia pozytywnych emocji, pozwala budować atmosferę życzliwości i czerpać radość ze wspólnej zabawy. Z tej okazji do naszego przedszkola zostali zaproszeni specjalni goście: piłkarze ze Stali Stalowa Wola. Podczas ich wizyty maluchy miały możliwość uczestniczyć w treningu sportowym. Zaproszeni piłkarze przeprowadzili rozgrzewkę, następnie przeszli do konkretnych ćwiczeń, a także zabaw sportowych, które sprawiły dzieciom ogromną radość. Przy tej okazji nasi goście przeczytali przedszkolakom bajkę, włączając się tym samymw ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury”, w którym nasze przedszkole bierze udział.

Po udanym treningu i wysłuchaniu bajki nasze maluchy podziękowały  gościom, wręczając im pamiątkowe dyplomy. Ostatnią niespodzianką, która czekała na naszych milusińskich był słodki poczęstunek. To był wspaniały dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Jeszcze raz dziękujemy przybyłym gościom za przyjęcie zaproszenia, rodzicom za przygotowanie przepysznych słodkości, a naszym chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.

Galeria zdjęć: